<<  Kurumsal Kimlik  >>

KONYA ARSLAN METAL; Makina yedek parça ve ekipmanlarının üretim ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Kalitenin ve kaliteli ürünün hiç bir zaman tesadüf olmadığı sanayi sektöründe, sanayicilerimizin makina yedek parça ve makina ekipman taleplerini  karşılıyoruz. Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
 

Beklentilerin üzerindeki sonuçlara odaklanan iş ahlakımız, memnuniyet ilkemizden asla vazgeçmeyen tavrımızla ilerlediğimiz bu yolda; sektörün hep zirvesini hedeflemekteyiz.

 

Ürün Halkamızın içinde;

 

Mermer makinası yedek parçaları, gıda makinası yedek parçaları, tarım makinası yedek parçaları, otomotiv yedek parçaları ile diğer makina ve ekipmanların yedek parçaları yer almaktadır.


Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak, tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri makina yedek parçalarının imalatcısı olarak, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet sunmanın gayreti içindeyiz.


Vizyon ;

Müşterilerimizin makina ekipmanları ihtiyaçlarında kalite ve etik değerlerinden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak


Misyon ;

Kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.